Ја наследи „седмицата“ на Роналдо во Реал, а кога ќе ја видите неговата девојка топлес веднаш ќе заборавите на Георгина Родригез (ФОТО)

Кристијано Роналдо замина од Реал Мадрид, а со него и првата дама Георгина Родригез, но кралскиот клуб брзо најде замена

Read more