Азис порано се облекуваше како жена: Кога ќе видите како изгледа денес, нема да им верувате на сопствените очи (ФОТО)

Пејачот Азис стана популарен кога на музичката сцена се појави со транссексуалниот изглед и експлицитните спотови. Имено, се облекуваше како

Read more

Откако раскина со Кличко, младата актерка целосно изгуби контрола: Пиела со таткото на момчето, а потоа настана хаос

Откако ја раскина врската со долгогодишниот партнер, борачот Владимир Кличко, актерката Хајден Пенетиер не може да се справи со проблемите.

Read more